2012.09.28 I Podkarpacki Festiwal Piosenki Misyjnej im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego pod hasłem ,,Serce bez granic”

 

            I Podkarpacki Festiwal Piosenki Misyjnej im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego pod hasłem „Serce bez granic” odbędzie się na terenie parku przy Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej (gmina Majdan Królewski, powiat kolbuszowski) w dniu 28 września 2012r. (piątek).

 Kliknij na plakat, by powiększyć

            Festiwal, którego głównym celem jest promocja wiedzy o Kardynale Adamie Kozłowieckim SJ, w swoim zamyśle skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w tym również do uczniów ze szkół specjalnych, z powiatu kolbuszowskiego, Województwa Podkarpackiego, jak również i z zagranicy. Impreza została objęta honorowym patronatem przez Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza, Ambasadora Jana Wielińskiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego Mirosława Karapytę oraz Jacka Wojtasa – Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

            Patronat medialny nad Festiwalem objęli: TVP Rzeszów, Niedziela Sandomierska, Niedziela Rzeszowska, Gość Niedzielny, Super Nowości, Katolickie Radio VIA, Radio Rzeszów, Radio Leliwa, Radio Cmolas, www.sandomierz.opoka.org.pl, www.cardinalekozlowiecki.pl, www.wrota.podkarpackie.pl, www.supernowosci24.pl, www.majdankrolewski.eu.

            Informujemy, że z powodów organizacyjnych tylko 30 pierwszych zgłoszeń zostanie zakwalifikowanych do wzięcia udziału w konkursie.
 
Pobierz:  (format PDF)                                       

Regulamin festiwalu       Karta zgłoszenia

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!