Zaproszenie: Koncert uwielbienia w Majdanie Królewskim pod hasłem „Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia” (uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 23 listopada 2014)

Parafia pod wezwaniem Św. Bartłomieja Apostoła w Majdanie Królewskim, Ruch Światło-Życie, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Fundacja im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego „Serce bez granic” oraz Uniwersytet Rzeszowski serdecznie zapraszają do kościoła w Majdanie Królewskim w dniu 23 listopada 2014 r. (uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata) na koncert uwielbienia pod hasłem „Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia”. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 (poprzedzi go Msza św. o godz. 17.00).

Podczas koncertu wystąpi młodzież z Ruchu Światło-Życie, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz studenci Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W koncercie udział weźmie gościnnie Ricky Lion.

Koncert ma na celu uwielbienie Pana Boga poprzez śpiew, wspólną modlitwę, świadectwa wiary i wsparcie ciężko chorego Kacperka Serafina (http://www.kacperserafin.pl).

Organizatorzy zapraszają do wspólnej modlitwy śpiewem i uwielbienia Pana Boga za dar Jego obecności. Czas dla Jezusa nigdy nie jest stracony. Przyjdź, On czeka na Ciebie.

Koncert