,,O słoik miodu” – relacja z turnieju w Dzikowcu

miłd mały

23 lutego 2017 r. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Sudoła w Dzikowcu zorganizował Polsko – Angielski rodzinny turniej wiedzy o Patronie szkoły, Słudze Bożym ks. Stanisławie Sudole ” O słoik  miodu”.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Postulator Procesu Beatyfikacyjnego Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła – ks. dr Jan Biedroń, Dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Sandomierskiej i Muzeum kard. Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej – ks. Daniel Koryciński, Proboszcz parafii p.w. |Św. Mikołaja w Dzikowcu – ks. Piotr Kowal i Wójt Gminy Dzikowiec- mgr Krzysztof Klecha.

Turniej odbył się z  udziałem rodziców i  uczniów  szkoły.

Do konkursu zgłosiło się 14 rodzin, którzy w siedmiu Polsko -Angielskich zadaniach konkursowych walczyli o słoik miodu z pasieki Sudołów w Zembrzy.

Celem konkursowych zmagań była promocja Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła w społeczności szkolnej i lokalnej, edukacja w zakresie wiedzy o Jego duszpasterskiej pracy, integracja i zaangażowanie rodziców w działalność wychowawczą szkoły.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację konkursu i rodzicom, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w konkursie.

Więcej na FB