Koncert Claret Gospel w dniu 05.09.2015 r. (sobota) w Hucie Komorowskiej

Claret Gospel,
5 września 2015 r., godz. 16:00
Huta Komorowska

obrazek1

Fundacja im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego ,, Serce bez granic”
zaprasza mieszkańców i sympatyków misji na koncert
Zespołu Claret Gospel w dniu 5 września 2015 r.,
tj. w sobotę o godzinie 16.00
do Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ,

Drodzy bracia i siostry.

Ojcowie Klaretyni z Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie pracują od 25 lat , przyjeżdżają do Polski z grupą swoich wiernych i zapraszają na NIECODZIENNE SPOTKANIE.

W czasopismach misyjnych, dzięki którym macie obraz Kościoła Misyjnego jest bardzo wiele wymownych zdjęć i to pięknych, kolorowych,

my proponujemy wszystkim, którzy w Afryce nie byli; „ spotkanie z Afryką na żywo.” Jako, iż nie wszyscy mogą pojechać do Afryki, więc Afryka przyjeżdża do Was.

Proponujemy tym razem nie tylko czytanie artykułów, reportaży,

nie tylko oglądanie fotografii, ale prawdziwe spotkanie z Afrykańską grupą ewangelizacyjną „ CLARET – GOSPEL” z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Grupa ewangelizowała już w Polsce w roku 2002, 2003, 2005, 2007, 2009, 2012, 2013, 2014. Dziesiątki parafii i tysiące wiernych w calej Polsce, modliło się o Pokój w kraju szarpanym wojną. Warszawa, Wrocław, Katowice, Opole, Łódź, Poznań, Rzeszów, Gdynia, Gdańsk, Słupsk, Gdynia, Białystok, Bytom, Chorzów, Rybnik, Wadowice, Włocławek, Konin, Kalisz, Częstochowa, Licheń, Kudowa… były świadkami entuzjazmu, radości, wiary i wszystkiego tego co daje nasz Pan Jezus Chrystus i to płynące z serc afrykańskich chrześcijan. Autentyczne stroje, makijarze, fryzury, tańce i sceny z życia, były niepowtarzalnym przeżyciem…

Zapraszamy Was wszystkich na tegoroczne ( lipiec, sierpień i wrzesień) EWANGELIZACYJNE SPOTKANIA MODLITEWNE, które wierzymy dadzą o wiele więcej, niż zdjęcia, artykuły i reportaże, i jeszcze bardziej przekonają Was, jak bardzo jesteście potrzebni Kościołowi Misyjnemu – Chrystusowi.

„CARITAS CHRISTI URGET NOS” – „MIŁOŚĆ CHRYSTUSA PRZYNAGLA NAS” – „ZAKOCHANI W CHRYSTUSIE” to myśli przewodnie poprzednich i tegorocznych spotkań.

Przyjdź – zaśpiewaj, zatańcz z braćmi z Afryki na cześć naszego Pana.

Przyjdź – porozmawiaj, podziel się przeżywaniem Twojej wiary z kimś,

kto mieszka 7000 km od twego domu.

Przyjdź – przekonaj się, że Pan nie ma względu na pochodzenie,

zamożność czy kolor skóry; ON nas wszystkich kocha.

ZAPRASZAMY DO WYJĄTKOWEGO PRZEŻYCIA.

Grupa ewangelizacyjna „ CLARET – GOSPEL” z misji Ojców klaretynów w Abidżanie, Diecezja Grand Bassam na Wybrzeżu Kości Słoniowej, przedstawia jak śpiewem i tańcem modli się Afryka.

To nie jest jedynie koncert, ale przede wszystkim świadectwo wiary

i uwielbienia Boga. To EWANGELIZACJA. Chrześcijanie z kraju, gdzie Ewangelizację rozpoczęto zaledwie przed 120 laty, przybywają do Polski,

do kraju o tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej, aby dać świadectwo wiary

w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego.

o. Roman Woźnica cmf

IMG_2317

gospel 2014 sobota