Zadaniem uczestników konkursu na kartkę świąteczną pn. „Boże Narodzenie na świecie, na różnych kontynentach” było przygotowanie kartki świątecznej oraz przesłanie jej na adres Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej w dniach 12 listopada – 12 grudnia 2014 roku. Kartka mogła być wykonana dowolną techniką, liczył się pomysł i oryginalne podejście do tematu.
Organizatorami konkursu byli:
- Fundacja im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego „Serce bez granic”
- Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej
- Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Sandomierskiej
Do konkursu zostało zgłoszonych 720 prac, m.in. z:
- Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu
- Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Kluczborku
- Publicznej Szkoły Podstawowej im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Antoniowie
- Gimnazjum Niepublicznego „Nasza Jedynka” w Dobrym Mieście
- Zespołu Szkół w Mstowie
- Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze
- Szkoły Podstawowej nr 14 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzie Śląskiej
- Gimnazjum nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Szczytnie
- Szkoły Podstawowej im. Juliana Wieczorka w Szczytnie
- Szkoły Podstawowej nr 9 w Gnieźnie
- Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
- Zespołu Szkół w Świniarsku
- Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie
- SOSW dla Dzieci i Młodzieży i Słabo Widzących w Radomiu
- Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie
- Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
- Zespołu Szkół w Padwi Narodowej
- Zespołu Szkół nr 8 w Rzeszowie
- Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie
- Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Sokolnikach
- Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola im. Armii Krajowej w Niecieczy
- Katolickiej Szkoły Zawodowej Specjalnej, Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Andrzeja z Padwy w Częstochowie
- Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
- Szkoły Podstawowej im. J. Kraszewskiego w Woli Uhruskiej
- Szkoły Podstawowej w Izabelowie
- Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach
- Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu
- Zespołu Szkół w Szebnie
- Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chełmie
- Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie
- Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP – Ochronka p.w. św. Anny w Baranowie Sandomierskim
- Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
- Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce
- Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Ocieckiej
- Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Świętoszowie
- Szkoły Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce
W dniu 17 grudnia 2014 roku w Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej, jury w składzie:
– s. Lucyna Bochenek – Siostra Przełożona Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Starej Wsi, Dom Zakonny w Majdanie Królewskim
– Pani Katarzyna Cesarz – Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej
– Pani Elżbieta Szczur – Fundacja im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego „Serce bez granic”
– Pani Renata Naróg-Bebło – Gminny Ośrodek Kultury w Majdanie Królewskim
– Pani Anita Kraczkowska – Koło Gospodyń w Hucie Komorowskiej
po przejrzeniu wszystkich prac zgłoszonych do konkursu, wyłoniło następujących laureatów:
KATEGORIA: KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Miejsce I:
- Antoni Perlański (6 lat), Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego; opiekun: Zdzisława Budka
- Sabrina Puła (8 lat), Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie; opiekun: Joanna Frydrych-Staszczak
- Maria Łuć (8 lat), Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie; opiekun: Joanna Frydrych-Staszczak
- Marta Rychlik (8 lat), Szkoła Podstawowa w Izabelowie; opiekun: Zdzisława Budka
- Milena Puchalska (8 lat), Zespół Szkół nr 8 w Rzeszowie; opiekun: Ks. Grzegorz Wojnar
- Oliwia Węgrzynowska (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie; opiekun: Anna Węgrzynowska
Miejsce II:
- Adam Chudnicki (8 lat), Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie; opiekun: Elżbieta Czarnota
- Klara Mrzewka (8 lat), Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie; opiekun: Joanna Frydrych-Staszczak
- Justyna Laba (8 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach; opiekun: Alicja Rybak
- Kinga Chmara (9 lat, kl. III), Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej; opiekun: Ks. Józef Pajor
Miejsce III:
- Nikola Jopek (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie; opiekun: s. Damaris Jolanta Fabiś
- Mateusz Chamelczuk (8 lat), Szkoła Podstawowa im. J. Kraszewskiego w Woli Uhruskiej; opiekun: Marzena Antoniuk
- Antoni Oniszczuk (8 lat), Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie; opiekun: Joanna Frydrych-Staszczak
- Jakub Zawadzki (8 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Małgorzata Mazur (8 lat), Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie; opiekun: Joanna Frydrych-Staszczak
- Martyna Przybyło (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie; opiekun: Lucyna Przybyło-Lis
- Maja Zaguła (9 lat, kl. III), Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie; opiekun: Joanna Poniatowska
KATEGORIA: KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Miejsce I:
- Justyna Boroń (10 lat, kl. V), Szkoła Podstawowa w Ostrowach Tuszowskich; opiekun: Dorota Kopeć
- Piotr Ożóg (10 lat), Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie; opiekun: Ks. Grzegorz Wojnar
- Marika Ebanoidze (11 lat), Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Świętoszowie; opiekun: Magdalena Rutkowska
- Aleksandra Zalewska (kl. VI), Zespół Szkół w Łapach; opiekun: s. Eliza Tymińska
- Wiktoria Purgal (11 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Małgorzata Bury
- Wiktoria Królik (12 lat), Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce; opiekun: Barbara Pasoń
- Laura Zagórska (12 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Małgorzata Bury
Miejsce II:
- Natalia Michalska (10 lat, kl. IV), Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie; opiekun: Joanna Poniatowska
- Kinga Nowakowska (10 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Małgorzata Bury
- Anna Grabiec (10 lat), Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu; opiekun: Barbara Mądro
- Dominik Niewiadomski (10 lat, kl. IV), Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej; opiekun: Ks. Józef Pajor
- Bartłomiej Babiarz (12 lat), Szkoła Podstawowa w Ostrowach Tuszowskich; opiekun: Dorota Kopeć
- Piotr Całus (12 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Małgorzata Bury
Miejsce III:
- Mateusz Chojnacki (10 lat), Szkoła Podstawowa nr 3 w Zielonce; opiekun: Anna Rozalska
- Agata Pytka (11 lat), Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie; opiekun: Iwona Drozdowska-Orłowska
KATEGORIA: GIMNAZJUM
Miejsce I:
- Wiktoria Adamkiewicz (13 lat), Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu; opiekun: Zdzisława Budka
- Angelika Marchwiana (kl. II), Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chełmie; opiekun: s. Mirosława Kuligowska
- Jasmina Zwolakiewicz (15 lat), Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie; opiekun: Danuta Landowska
Miejsce II:
- Kinga Dziurawiec (14 lat), Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie; opiekun: Anna Solecka
- Rafał Materka (15 lat), Gimnazjum nr 2 im. Św. S. Kostki w Szczytnie; opiekun: Anna Mańkowska
Miejsce III:
- Wiktoria Szafert (13 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Małgorzata Bury
- Ewelina Pawlas (kl. II), Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chełmie; opiekun: s. Mirosława Kuligowska
KATEGORIA: SZKOŁY SPECJALNE
Miejsce I:
- Dominika Stępień (8 lat), SOSW dla Dzieci i Młodzieży i Słabo Widzących w Radomiu; opiekun: Agnieszka Warzyńska
- Monika Bodenszac (21 lat), Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Kluczborku; opiekun: Beata Bryk, Wioleta Bodenszac
- Kinga Swend (12 lat), SOSW dla Dzieci i Młodzieży i Słabo Widzących w Radomiu; opiekun: Anna Błaszczyk
- Justyna Leszczyk (21 lat), Katolicka Szkoła Zawodowa Specjalna, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie; opiekunowie: Jadwiga Mysłek, br. Marian Szamrej F.S.C.
- Klaudia Podgórska (18 lat), SOSW dla Dzieci i Młodzieży i Słabo Widzących w Radomiu; opiekun: Agnieszka Warzyńska
KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Miejsce I:
- Andżelika Etmańska (17 lat), Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie; opiekun: Danuta Landowska
Miejsce II:
- Weronika Lasota (17 lat), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie; opiekun: Ks. Robert Capała
WYRÓŻNIENIA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE:
- Karolina Osiak (11 lat), Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu; opiekun: Krystyna Wołkowiecka
- Anna Kudela (kl. VI), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej
- Gabriela Jackowska (kl. VI), Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu
- Michał Mosurek (kl. V), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Emilia Wiak (kl. V), Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trawnikach; opiekun: Agnieszka Gziut
- Kornelia Siwiec (kl. VI), Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim
- Daria Byś (13 lat), Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola im. Armii Krajowej w Niecieczy; opiekun: Agnieszka Januś
- Dawid Hoim (kl. VI), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie; opiekun: Ks. Damian Kurek
- Wiktoria Witowska (kl. V), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Jakub Czerwiński (11 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Szymon Bartkowski (kl. V), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Marta Zawadzka (12 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Damian Kantorowski (12 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Szymon Stawiarski (kl. V), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Dawid Purwin (11 lat), Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie; opiekun: Beata Dawid
- Mikołaj Młynarski (10 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach; opiekun: Joanna Młynarska
- Natalia Nowak (14 lat), Zespół Szkół w Szymborku im. bł. Jana Pawła II; opiekun: Ks. Krzysztof Migacz
- Dawid Gorgola (15 lat), Gimnazjum nr 2 w Opatowie; opiekun: Iwona Budzeń
- Mateusz Mucha (kl. I), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Zuzanna Zielińska (kl. I), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Karol Majocha (kl. I), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Karolina Maj (13 lat), Zespół Szkół w Korczowej; opiekun: Barbara Nykiel
- Martyna Bek (14 lat), Zespół Szkół w Szebnie; opiekun: Wioletta Zygmunt
- Anna Sondej (17 lat), Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej; opiekun: Agnieszka Dragan
- Maria Piotrowska (13 lat), Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola im. Armii Krajowej w Niecieczy; opiekun: Agnieszka Januś
- Magdalena Hoim (kl. II), Gimnazjum w Skrzyszowie; opiekun: Ks. Damian Kurek
- Julia Maślach (15 lat), Publiczne Gimnazjum w Chwałowicach; opiekun: Ewa Kozłowska
- Kacper Mordarski (kl. I), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Kinga Oberska (13 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Małgorzata Bury
- Klaudia Nowak (13 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Agnieszka Bury
- Aleksandra Lewacha (14 lat), Zespół Szkół w Mstowie; opiekun: Agnieszka Bury
- Monika Jamińska (kl. II), Zespół Szkół w Świniarsku; opiekun: Ks. Sławomir Mrózek
- Klaudia Gierczak (11 lat), Zespół Szkół Publicznych w Szewnie; opiekun: s. Małgorzata Kalicińska
- Agata Bieleń (14 lat), Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej; opiekun: Anna Laube
- Edyta Sidor (15 lat), Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej; opiekun: Anna Laube
- Anita Kuna (14 lat), Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie
- Klaudia Siemieniec (11 lat), Szkoła Podstawowa im. Ziemi Zawichojskiej w Zawichoście; opiekun: Magdalena Krawczyńska
- Paweł Krawiec (kl. IV), Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopciach; opiekun: Barbara Kopeć
- Aleksandra Mosakowska (15 lat), Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Chotomowie; opiekun: Ks. Marek Lemiech
- Adam Obara (9 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej; opiekun: Krystyna Serafin
- Aleksandra Krudysz (8 lat), Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Sokolnikach; opiekun: Marzena Duma
- Justyna Tyniec (7 lat), Zespół Szkół w Padwi Narodowej; opiekun: Ks. Władysław Jabłoński
- Ewelina Myszka (kl. I), Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie; opiekun: Alina Cichoń
- Filip Nowicki (kl. IV), Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach; opiekun: Agnieszka Gziut
- Emilia Baran (8 lat), Szkoła Podstawowa w Baranowie Sandomierskim
- Adrianna Zygora (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie; opiekun: Renata Biedka-Kosiek
- Klaudia Putaj (10 lat), Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu; opiekun: Barbara Mądro
- Izabela Augustyn (10 lat), Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie; opiekun: s. Małgorzata Mszyca
- Alicja Kujawa (7 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Magdalena Naróg (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu; opiekun: Barbara Mądro
- Jakub Klasa (10 lat), Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie; opiekun: Beata Klasa
- Maria Klich (10 lat), Zespół Szkół i Przedszkole im. Armii Krajowej w Niecieczy; opiekun: Agnieszka Januś
- Zofia Morawiec (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzie Śląskiej; opiekun: Justyna Kociuba
- Kinga Biały (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie; opiekun: Maria Biały
- Tomasz Sikorski (9 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Nikodem Czyż (10 lat), Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie; opiekun: Jolanta Kwiecień
- Julia Skibińska (9 lat), Szkoła Podstawowa im. Juliana Wieczorka w Szczytnie; opiekun: Eliza Łoniewska
- Adrian Masny (11 lat), Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa nr 16 w Studzieńcu; opiekun: Magdalena Masny
- Aleksandra Roszuk (kl. IV), Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach; opiekun: Beata Kocur
- Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP – Ochronka p.w. św. Anny w Baranowie Sandomierskim; opiekunowie: s. Barbara Zegiel, Magdalena Bobrowska
- Zofia Kozłowska (7 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach; opiekun: Alicja Rybak
- Kacper Marczuk (8 lat), Szkoła Podstawowa im. J. Kraszewskiego w Woli Uhruskiej; opiekun: Marzena Antoniuk
- Amelia Czaplicka, Szkoła Podstawowa w Rudce; opiekun: Irena Studniak
- Jakub Torba (9 lat), Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie; opiekun: Barbara Mumiak
- Aleksandra Magda (9 lat), Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie; opiekun: Barbara Mumiak
- Grzegorz Bąk (7 lat), Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola im. AK w Niecieczy; opiekun: Maria Bartecka
- Martyna Grazda (kl. III), Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu
- Julia Kuczyńska (8 lat), Zespół Szkół Miejskich nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie; opiekun: Barbara Rogalska
- Ewa Szercer (6 lat), Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Staszowie; opiekun: Iwona Szercer
- Łucja Olejniczak (7 lat), Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. Unii Europejskiej w Trąbczynie; opiekun: Agnieszka Parus
- Lena Surowiec (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie; opiekun: s. Damaris Jolanta Fabiś
- Amelia Pakuła (9 lat), Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie; opiekun: Joanna Poniatowska
- Robert Pusz (kl. I), Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie; opiekun: Anna Pękala
- Gloria Kasprzyk (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze; opiekun: Damian Strączek
- Aleksandra Okrój (7 lat), Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościerzynie; opiekun: Hanna Okrój
- Marta Burzawa (8 lat), Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie; opiekun: Ewa Zachwieja
- Jakub Agaczewski (8 lat), Szkoła Podstawowa w Rudce; opiekun: Irena Studniak
- Alicja Cichosz (8 lat), Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościerzynie; opiekun: Weronika Cichosz
- Małgorzata Kornacka (8 lat), Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie; opiekun: Elżbieta Czarnota
- Małgorzata Żabińska (17 lat), Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku; opiekun: Magdalena Kędziorska
- Łukasz Malinowski (16 lat), Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku; opiekun: Magdalena Kędziorska
- Tobiasz Bróździak (17 lat), Zespół Szkół Zawodowych Zawodowych w Kurzętniku; opiekun: Magdalena Kędziorska
- Roman Kasperkiewicz (20 lat), SPSK Częstochowa „Dom dla Chłopców”; opiekun: Ewa Kurzewska
Jury podkreśla wysoki poziom prac konkursowych i proponuje kontynuację konkursu w przyszłym roku.
Kliknij na zdjęcie, by zobaczyć więcej…
UWAGA: Nagrody dla autorów zwycięskich i wyróżnionych prac zostaną wręczone przez Pana Bogdana Romaniuka, Dyrektora Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej, w dniu 11 stycznia 2015 roku (niedziela) w Radomyślu nad Sanem, podczas corocznego spotkania Kolędników Misyjnych. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do Radomyśla nad Sanem telefonicznie (nr tel. 15 811 12 64) lub drogą mailową (fundacja@cardinalekozlowiecki.pl) do dnia 8 stycznia 2015 roku. W przypadku nieobecności laureatów, nagrody zostaną przesłane pocztą.
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, Organizatorzy składają serdeczne podziękowania.
Poniżej publikujemy zdjęcia z obrad jury konkursowego:
Fot. Archiwum Fundacji